חדשות

פאולה קרמר ניצחה בסינגפור
| 31/12/2014

פאולה קרמר ניצחה בסינגפור

פאולה קרמר זכתה בתואר בסינגפור לאחר פאט מטורף של 75 רגל לאיגל בגומה השנייה בפליי אוף נגד אזארה מונוז וניצחה את ה- hsbc (האליפות לנשים) וזכתה בתואר האלופה לראשונה מאז אליפות הנשים ב-2010.
 
הפאט של קרמר התגלגל לאורך כל הגרין של גומה 18 ואז צנח לאט ובמדויק אל תוך הגומה. קרמר לא האמינה, רצה בכל הגרין וישבה על ברכיה והצמידה את ראשה לגרין בעודה צוחקת וצועקת משמחה: "הפאט הזה הוא פאט מהסוג שקורה פעם בהרבה זמן, וכשזה קורה הוא בא בדיוק בזמן. לא תארתי לעצמי שהוא הולך להיכנס אמרתי לעצמי שאני רוצה רק להתקרב למרחק שאוכל לעשות ברדי ובמקרה הכי גרוע פאר" אמרה קרמר. בסיבובים הראשונים לתחרות עשתה קרמר 67 ביום הראשון, ביום השני 73, ביום הרביעי 69 וביום החמישי והאחרון עשתה גם כן 69.
 
קרמר פיגרה אחרי מונוז בארבע מכות, הצליחה לקדם את עצמה ל-12 הזדמנויות לעשות ברדי ולצמצם את ההובלה, ושהכתה לבנקר בגומה ה-18 התאוששה והצליחה להשיג פאר מפתיע.

גם מונוז עשתה פאר מה שגרם לפלייאוף על המקום הראשון ולזכייה בתואר האלופה. הפלייאוף ארך שתי גומות, בגומה הראשונה שתיהן עשו פאר ונשארו צמודות בתיקו, בגומה השנייה והסופית לפליי אוף הגיע הפאט של פאולה קרמר שזיכה אותה בתואר האלופה.